loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Orun Proje İle Yaratıcı Projeler

Orun Proje, mimarlık ve proje hizmeti veren büyük bir kuruluş. Bir çok küçüklü büyüklü proje hazırlamış bunların büyük bölümünün yapımına başlanmış. Geriye kalan bölümü ise başlama aşamasındadır. Şirket sadece genel mimarı dalında uzmanlaşmayıp iç mimariye de el atmış. Bu konuda uzman çalışanları sayesinde her türlü projeye isimlerini yazdırabilecek konumdalar. Bu şirket 2011 yılında hizmete başlamış ve kısa sürede büyük adımlar atmışlardır.

Sitede bir çok projeden bahsedilmekte. Oteller, konutlar, ofis, restaurant, bar her türlü proje size sunuluyor. Her konuda başarılı ve bilgili oldukları için bütün projelerin altından kalkayabiliyorlar. Müthiş yaratıcı eserler çıkaran şirket rakiplerinden bu yönden ayrılıyor. Her şirket böyle sağlam bir hayal gücüne sahip olamaz. Zaten sitelerindede kurucu mimarların ve başarılı bir mimarın daha özgeçmişleri mevcut. Bunları paylaşarak da kendilerine ne kadar güvendiklerini gösteriyorlar.

Alanya Web Tasarım, bu sitede işine ne kadar hakim olduğunu gösteriyor. Projeler bir tarafta, referanslar bir tarafta ve aradığınız herşey bulunuyor. Ofisler, konutlar yapılan ve yapılacak olan herşey sitede sizlerin gözü önüne seriliyor ve müşterilere yaptıracakları projeler için ayrı bir güven veriyor. Alanya Web Tasarım, müşteriyi bu sitede tutmayı başarırken, yapılan projeler de gövde gösterisi niteliği taşıyor. Bu sitede insanların projeler bölümüne girmesi yetiyor. O güzel yapılar insanı çok cezbediyor.

Alanya Web Tasarım, hazırladığı site de 3 dil mevcut. Siteyi Rusca, İngilizce ve Türkçe olarak gezebiliyorsunuz.  Ayrıca siteye girdiğiniz bir müzik sizi karşılamakda ve bu da insanı keyiflendirmekte.Bunun dışında site php,mysql ve html5 ile donatılmıştır. Sitenin iletişim bölümünden şirkete istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Gelen cevaplarda sizi bilgilendirici nitelikde olacaktır.


Bir cevap yazın