loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Yöresel Alanya Ev Mutfağı İle Unutulmaz Lezzetler

Yemek yaşamamız için gerekli olan en önemli gereksinimlerden biridir. Her yörenin kendine has yemekleri vardır. Kişilerinde farklı farklı damak tatları vardır. Bu lezzetleri müşterilerine sunan işletmeler, yöresel lezzetleri tanıtmaktadır. İnternetin gelişmesi ile yemek sektöründeki işletmeler de web siteleri ile müşterilerine daha yakından ilgi göstermektedir. Alanya web tasarım, hazırlamış olduğu kaliteli siteler ile sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Yöresel Alanya Ev Mutfağı,1990’da Alanya’da kurulmuştur. Alanya web tasarım tarafından hazırlanan bir web sitesi vardır. Full interaktif ve jquery bir sisteme sahip olan bu site tam profesyonel bir yönetim profili ile oluşturulmuştur. Siteyi ziyaret ettiğinizde bir yandan da dinleyeceğiniz melodi ile daha keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Öncelikle bu işletme ile ilgili fikir edinmek istiyorsanız sitede bulunan hakkımızda kısmına tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu mutfakta neler var diye düşünüyorsanız günlük menü kısmına tıklamalısınız. Birbirinden lezzetli yemeklerle ile karşılaşacak ve bu yemeklerin fiyatlarını öğreneceksiniz. Mutlaka damak zevkinize uygun bir lezzet bulacaksınız. Günlük menüde bulamadığınız yemekler olursa, menü sekmesine tıklayarak mutfaktaki tüm yemekler ile ilgili fikir edinebilirsiniz. Galeri kısmına tıklayarak işletme ile ilgili fotoğraf ve videolara ulaşabilir, merak ettiğiniz konuları bu yol ile giderebilirsiniz. İşletme tamamen müşterilerin memnuniyeti için çalıştığından ötürü, sitesinde ziyaretçi defteri kısmına yer vermiştir. Buraya yorumlarınızı, eleştirilerinizi, fikirlerinizi yazabilirsiniz.

Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış sitede Türkiye’de en fazla kullanılan dillerden olan Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak 3 dil seçeneği sunulmuştur. Bu da birçok kişiye hitap ettiğinin bir kanıtıdır. Basında biz kısmında ise bu mutfağın ne kadar önem taşıdığı vurgulanmakta, Türkiye^de oldukça önemli kişiler tarafından tadılan yemekler belirtilmektedir. Her duruma karşı merak ettiğiniz bir nokta var ise iletişim kısmındaki numaradan merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.


Bir cevap yazın