loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Şenol Yönet

                Günümüzün en popüler meslekleri arasında bulunan fotoğrafçılık, gelişen teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde çok daha verimli bir meslek dalı halini almıştır. Ancak fotoğrafçılık mesleğinde kullanılan ekipman her ne kadar oldukça önemli olsa da, fotoğrafçının sahip olduğu yetenek, deneyim ve bakış açısı çekilen fotoğrafların kalitesini büyük ölçüde etkilemektedir. Çektiği fotoğraflarla sektörde kendisine sağlam bir yer edinmiş olan fotoğrafçı Şenol Yönet müşterilerine bu konuda son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Başarılı fotoğrafçının daha önce yaptığı fotoğraf çekimleri hakkında detaylı bilgi almak, çektiği fotoğrafları incelemek için alanya web tasarım tarafından özel olarak hazırlanmış olan web sitesi bulunmaktadır. Son derece kullanışlı olan bu web sitesi aracılığı ile Şenol Yönet’in fotoğrafçılık kariyeri hakkında detaylı bilgi edinilebilir ve kendisi ile iletişim kurmak için gerekli olan adres ve telefon numaralarına kolayca ulaşılabilir.

Web tasarım konusunda son derece profesyonel bir çalışma ile hazırlanmış olan Şenol Yönet’in web sitesi aynı zamanda yabancı kullanıcıların da kolayca içeriği anlayabilmesi için İngilizce, Almanca ve Rusça olmak üzere 3 farklı dil seçeneğine sahiptir. Böylece ülkemize tatil için seyahat eden yabancı turistler de kolayca web sitesini inceleyebilir ve fotoğrafçının kaliteli çekimlerini inceleyerek, diledikleri takdirde kendisi ile kolayca iletişim kurabilirler. Alanya web tasarım firmasının kaliteli çalışmaları arasında yer alan Şenol Yönet web sitesinde Şenol Yönet hakkında detaylı bilgi edinebilir ve kendisi ile birlikte çalışmak isteyen kişiler kolayca iletişim bilgilerine ulaşabilirler. Kısacası web tasarım yapılırken, Şenol Yönet’in kolayca tanıtılabilmesi amaçlanmıştır. Web sitesinin tasarımı tamamen bu doğrultuda büyük bir özenle yapılmıştır.

Alanya web tasarım özel çalışmaları arasında yer alan web sitesinde aynı zamanda başarılı fotoğrafçı ile birlikte çalışabilmek için online rezervasyon yapma imkanı da bulunmaktadır.

Şenol Yönet   Photographer Hakkımda ‹ Şenol Yönet   Photographer


Bir cevap yazın