loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Zi Yapı(Alanya Konteyner) İle Dünya Teknolojisini Yakalayın

2010 yılında sektöre giren Zi Yapı(Alanya Konteyner) kısa sürede adından söz ettirmeye başladı. Çelik çatı, prefabrik yapılar ve konteynerlere kadar ürün çeşitliliği çok olan şirketin amacı güler yüzlü ve kaliteli hizmeti müşterileriyle buluşturmak. Bunun içinde ellerinden geleni yapan şirket dünya teknolojisini yakından takip ediyor ve bütün gelişmelerden haberdar oluyorlar. Müşterilerin de istekleri doğrultusunda o ürünleri Türkiye’ye getirip müşterileriyle buluşturuyorlar.

Siteleri Alanya Web Tasarım tarafından tasarlanmış. Sitede 3 dil kullanılmış. Bunlar Türkçe, İngilizce ve Almanca. Bu dil seçenekleri ile de yurtışından sipariş verecek müşterilerine kolaylık sağlıyor. Böyle kaliteli işler yapan şirket başka ülkeler tarafından da tercih ediliyor. Sitede yaptıkları işlerden bir çok referans bulunmaktadır. Bunlara da bakarak işleri hakkında net bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümünden numaralarına ve adreslerine ulaşabilirsiniz. Bir de burdan iyi kötü eleştirilerinizi şirketle paylaşabilirsiniz. Şirkette bu doğrultuda adımlar atar ve kalitelerini bir tık daha öteye çıkarabilirler.

Alanya Web Tasarım siteyi jquery ve html5 üzerine kurmuş. Bu da siteye işlevsel bir özellik kazandırıyor. Site kolay kullanımıyla dikkatlerden kaçmıyor. Herşey amaca hizmet ediyor ve sizi istediğiniz ürün doğrultusunda yönlendiriyor. Şirkette bulunan ürünler sitede gruplandırılmış. Her ürünle ilgili tek tek resim ve bilgilendirme mevcut. Şirkette 3 adet çatı sistemi mevcut. Bu çatı sistemleri metal kenet panel çatı sistemleri, sandviç panel çatı sistemleri ve polikarbonat çatı sistemleri ile siz amacınıza uygun olanı buradan seçip yetkililerle görüşebilirsiniz. Ayrıca bunların yanında çelik yapılar ve konteynerler ile müşterilerine bir çok ürünü tek bir yerde sunmaktadırlar.

Alanya Web Tasarım bu sitede de güzel bir iş çıkarıp müşteriyi mutlu edecek ve ürünleri rahatlıkla bulmasını sağlayacak işlevsel bir sitem yapmış.


One thought about the post

Bir cevap yazın