loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

ForumYelleri İle Aradığınız Herşey Elinizin Altında

Günümüzde forum siteleri çok ön planda. Aradığınız herşeyi bu sitelerden bulabilirsiniz. Her türlü ürün, firma, teknoloji haberlerini buralardan okuyabilir, yapılan yorumlara buradan ulaşabilirsiniz. Hatta sizde deneyimlerinizi ve tecrübeleriniz buradan paylaşabilirsiniz. ForumYelleri.com’da işte bu tarz bir site. Alanya Web Tasarım tarafından tasarlanan bu site insanların bilgiye ulaşmasını kolaylaştırmak amacıyla yapılmış. Burda online oyunlardan, bilgisayar programlarına kadar herşeyi bulmak mümkün. Hatta istediğiniz dizi ve filmi bile bu siteden indirip izleyebilirsiniz. Anlayacağınız bu ürün üyelerine bir çok kolaylık sunuyor ve üyelerini kendilerine bağlıyor.

Bunun dışında forumda güzel bir aile ortamı var. İnsanlar birbirine saygılı bir şekilde yorum yapıp, yardımcı oluyorlar. İstedikleri her türlü bilgiye buradan ulaşıyorlar ve ona göre hareket ediyorlar. Bir televizyon alacaksanız burda konu açıyorsunuz ve fiyat performans olarak size önerilerde bulunuyorlar. Sizde kafanız en çok uyanı gidip alabiliyorsunuz. Güzel de bir dizi film arşivi var günlük güncellenen. Burdan izlemek istediğiniz filmi arattırıp indirme imkanınız var. Herşey sizi düşünerek yapılmış ve bu konuda baya çaba harcamış. Alanya Web Tasarım bu site için güzel işler başarmış.

Bunun dışında php tabanlıdır. Buda site için kolay kullanım imkanı sunar. Site karmaşık olmayıp yapı olarak sadelikten yanadır. İkonları, ifadeleri her zaman kullandıklarınızla aynıdır ve bu sitede yabancılık hissetmezsiniz. Güzel bir ortamda keyifli zaman geçirip, Türkiye’nin her tarafından yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Forum sitelerinin en büyük özelliği budur. Burada ki insanlar birbirlerini tanırlar ve sohbetleri ona göre samimi ve sıcaktır bu ortamı başka hiç bir yerde bulamazsın. Hatta buluşup beraber aktiviteler yapar baya eğlenirsiniz. Alanya Web Tasarım böyle bir forumu hayata geçirerek insanları birbirine bağlamış.


Bir cevap yazın