loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Ayışığı Dünyası İle Çocuğunuzun Dünyası

Çocuklarınız dünyadaki en önemli varlıklarınızdır. Onları koruyup kollamak, gelişimlerini yakından takip etmek, eğitim öğretim hayatlarında yardım etmek en önemli görevleriniz arasındadır. İlkokul eğitimlerine başlayana kadar eğitimlerini evde gerçekleştirmek yerine profesyonel kuruluşlara ihtiyaç duyarsınız. Bu profesyone kuruluşlardan biri de Ayışığı Kreşi. Buraya çocuklarınızı rahatca teslim edip ilkokul hayatlarına başlamadan ön etiğimleri almasını sağlayabilirsiniz. Hem sizin kafanız rahat olur hem de çocuğunuz bu tarz ortamlara erkenden girip, alışma evresini tamamlamış olur. Burda çocuğunuz uyku saatleri ayarlanmakta, öğünleri düzenli hale sokulmaktadır. Bunların dışında da eğlenceli eğitimlerle çocuğunuzu geliştirmek amaçlanmıştır.

Böyle çok yönlü bir kreşin internet sitesini yapan Alanya Web Tasarım ailelerin bu kreşle daha kolay tanışmasını sağlamaktadır. Kreş de eğitimli bir çok okul öncesi öğretmeni, üniversitenin ilgili bölümlerinde okuyan stajyerler ve çocuklarınıza yardımcı olmak için bulunan görevliler bulunmaktadır. Çocuğunuz burda görgü kurallarından tutun, hijyen kurallarına kadar herşeyi öğrenmektedir. Bir çok da özel etkinliği bulunan kreş çocuklarınızı yıl sonu ve özel gün organizasyonlarına hazırlamaktadır. Çocuklarınızı bir anne sıcaklığıyla saran kreş, çocuklarınızla fazlasıyla ilgilenmektedir. Kendilerine ait bahçeleri ve oyun alanları olan kreşde çocuklarınız kendini güvende ve mutlu hissetmektedir. Her yaşa özel dersleriyle uygulamalarını özele indirgemiş ve her yaşa ayrı eğitim vermektedirler. Alanya Web Tasarım, kreşin sitesinide bu özellikleri gösterecek şekilde ayarlamıştır.

Alanya Web Tasarım siteyi flash ve php ortak projesi olarak kurmuş ve interaktif bir galeriye sahiptir. Sosyal medyayıda çok güzel kullanan site burdada çocuklarınızın geçirdiği keyifli vakitleri paylaşmaktadır. Güzel organizasyonlara ev sahipliği yapan kreş aileleride bu konuda tatmin etmektedir. Geleceğe sağlam adım atan bir gelecek yetiştirmeyi amaçlayan kreş kapılarını ailelere açmaktadır.


Bir cevap yazın