loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Zeyma Homes İle İnşaat Bir Adım Önde

İnternet günümüzde her sektör için önemli bir konumdadır. Yapılan işler, müşterilere çok daha kolay yoldan ulaşır bu sayede. Bu nedenle firmalar artık bir web sitesine sahiptir. Böylelikle firma hakkında daha detaylı bilgiler bu şekilde edinilebilir. Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış birçok web sitesi vardır. Bu web siteleri kalite ve kullanışıyla firma için pozitif bakış açısı oluşturmaktadır.

İnşaat sektörü yaşam alanımız için önemli bir değerdir. Çünkü çevremizde görünen yapılar inşaat firmaları tarafından inşa edilmektedir. Kalitesiyle, güvenilirliği ile bir inşaat firması bulmak çok zordur. Bunun için bir araştırma yapmak gerekmektedir. Artık bu araştırma internet aracılığıyla daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Zeyma Homes da Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış bir inşaat sitesidir. Firmanın müşteri odaklı olduğunu sitenin 3 dil seçeneğiyle bir kez daha kanıtladığı ortadadır. Bu diller Türkçe İngilizce ve Rusçadır. Sizler istediğiniz seçeneği ikon üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz.

Firmanın 1951 yılından beri adından söz ettirdiğini ve köklü bir geçmişe sahip olduğunu bu site üzerinden görebiliriz. Firmanın yapmış olduğu projeleri projeler sekmesini tıklayarak görebiliriz. Karşımıza Zeyma Residence I çıkar. Burada bir site projesi ve bu sitede bulunan 1+1 ve 2+1 evlerden bahsedilmektedir. Bu evlerin büyük balkonlu olması da tercih edilmesi için önemli bir etkendir. Site içerisinde havuzlar, hamamlar ve masaj salonlarının bulunduğuna dikkat çekilmektedir. Aynı zamanda projenin tamamlanarak, apartmanların bitmiş olduğu belirtilmiştir. Bir diğer seçenek Zeyma Residence II projesidir. Bu projede 57 apartman bulunmaktadır. Site içerisinde havuzlar, hamamlar, park yerleri, oyun alanları, sauna ve fitness odaları, asansörler ve kablosuz internet mevcuttur. Denize 300 metre uzaklıkta olması da eşsiz bir imkândır.

Alanya web tasarım tarafından hazırlanan bu web sitesi ile ilgili sormak istediğiniz noktalar varsa, telefon numarasından irtibat kurabilirsiniz.


One thought about the post

Bir cevap yazın