loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Yangın Merdiveni İstanbul İle Hayatınızı Güvenceye Alın

İnsan hayatı çok önemlidir ve insanlar güvende olduğu ortamlarda bulunmak ister. İşte Yangın Merdiveni İstanbul’ da burda devreye giriyorum. Bir yapının en kritik öğelerinden biri olan yangın merdivenini yapıyorlar. Bu konuda ciddi anlamda uzmanlar ve işlerini iyi biliyorlar. Zaten Alanya Web Tasarım yaptığı siteden yangın merdiveni ile ilgili bütün detayları siteye eklemiş. Site yangın merdivenlerinin her özelliğini  size anlatıyor. Normal apartmanlar için, kamuya açık alanlar için, hastaneler hapishaneler için ayrı ayrı ölçülerde yangın merdivenleri var. Bunlara binaya ve içindeki insan sayısına göre yangın merdiveni takılıyor.

Bu sitede İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dil mevcut. Alanya Web Tasarım bu siteyi jquery ve php entegreli interaktif bir site yapmıştır. Bu site sayesinde apartmanınızda bulunan yangın merdiveninin yeterli olup olmadığını anlayabilirsiniz. Hoş günümüz de belediyeler bu konunun üstüne çok duruyor ve binalara ona göre yangın merdivenleri uygulanıyor. Yangın merdivenleri ; z tipi yangın merdivenleri, dairesel yangın merdivenleri ve çift kollu yangın merdivenleri olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Bunlar binanın konumuna ve yapısına göre binaya uygulanır.

Ayrıca yangın merdiveni fiyatları sabit değildir. Binanın uzunluğuna, çalışan sayısına ve kullanılacak malzemeye göre fiyatlar değişkenlik gösterir. İnsan hayatı ucuz değildir, bu yüzden her türlü önlemi almak gerekir. Her hangi bir tehlike yada yangın anında bu merdivenler oluşabilecek yaralanmalardan veya ölümlerden korur. O yüzden çok kritik bir öneme sahiptir. Alanya Web Tasarım hazırladığı sitede bu ve bunun  gibi bir çok bilgiye yer vermiş, bu konuda insanları aydınlatmıştır. Bu siteyi ziyaret edip bu konuda bir çok bilgi edinebilir ve bu bilgileri sevdiğiniz insanlarla paylaşabilirsiniz.

YANGIN MERDİVENİ İSTANBUL ÜRÜNLERİMİZ - YANGIN MERDİVENİ İSTANBUL


Bir cevap yazın