loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Yangin Kapisi İstanbul İle Güvenli Kapılar

İnsanların başına kimi zaman kötü olaylar gelebilir. Bu çok olası bir şeydir. ancak sizlere düşen böyle durumları en az hasarla atlatabilmektir. Bunun da en iyi yolu önlem almaktır. Bu kötü olaylar denince akla gelen yangınlardır. Yangınlar birçok nedenden dolayı çıkabilir. İnsanlar yangın çıkan yerden doğal olarak kaçmak isteyeceklerdir. Ancak açılmayan, zor açılan, yangında tutuşan kapılar kişiler için büyük tehlike arz ettiğinden, mekânlarda yangın kapıları bulunmalıdır. Sadece yangın kapıları üretimi yapan kuruluşlar vardır. Bunlardan bir tanesi Yangin Kapisi İstanbul isimli kuruluştur. Alanya web tasarım aracılığıyla hazırlanmış olan web sitelerinde, müşterilerine detaylı bilgi vererek güvenliğin önemini ve yangın kapılarının gerekliliğini bildirmektedir.

Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış olan web site full php ve jquery full yönetimli bir sitedir. Sitede Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki adet dil seçeneği bulunur. Sizler istediğiniz dilde siteyi inceleyebilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyetini amaç bilmiş, verdiği hizmet ile kalitesini kanıtlamıştır. Sitede hakkımızda kısmına tıklayarak, firma hakkında detaylı bilgi alabilir, yapılan işler ile ilgili fikir edinebilirsiniz. Yangın kapılarının çeşitleri vardır. Tek kanatlı, çift kanatlı, raylı, camlı gibi yangın kapılarının türleri, yere ve isteğe uygun olarak monte edilir. Kullanılan malzeme ve güvenlik derecesi dolayısı ile fiyatta da değişiklik gösterir. Sizler isteğiniz ve ekonomik durumunuz doğrultusunda istediğiniz kapıyı edinebilirsiniz. Alanya web tasarım aracılığıyla hazırlanan sitede, yangın kapısı sekmesini tıklayarak, yangın kapılarında kullanılan malzemeler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Eğer firmaya olan güveninizde şüpheliyseniz, sitede bulunan referanslarımız kısmına tıklayarak, firmanın ne kadar önemli mekânlara yangın kapısı temin ettiğini görebilirsiniz. Eğer kafanızda çeşitli düşünceler oluştuysa ve birisiyle irtibat kurmak istiyorsanız, sitedeki iletişim kısmından telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.


One thought about the post

  • arsivix.com
    16 Temmuz 2014 at 19:09

    Yapilan arastirmalarda atolyelerde ne yangin sondurucu var, ne acil cikis kapisi! Isciler 15 saat calisiyorlar ve ayda 2 gun izinleri var!


Bir cevap yazın