loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Turkey Translation İle Kaliteli Tercümanlık Hizmeti

Turkey Translations, Türkiye’nin en önde gelen çeviri şirketlerinden biridir. Bünyelerinde bulundurdukları kaliteli çevirmenlerle kalite hizmet sunmaktadırlar. 80 tane farklı dili Türkçe’den istediğiniz dile yada istediğiniz dilden Türkçe’ye çevirebilmektedirler. Resmi görüşmeleriniz, anlaşmalarınız,  sertifikalar, kullanım kılavuzları, kataloglar her türlü alanda çeviri yapabilmektedirler. Sadece siz ne istediğinizi söyleyin gerisini profesyonel ellere bırakın. Hatasız bir şekilde temiz bir çeviri yapacaklarına inanmalısınız, çünkü bu şirket işinde ciddi anlamda uzmanlaşmış Türkiye’nin önde gel tercüme işletmelerinden biri.

Bunun dışında iş toplantılarında ve yemeklerinde, kongrelerde, fuarlarda size profesyonel tercümanlarda sağlıyabiliyorlar. Hem siz işlerinizi hallediyorsunuz hem de bu konuda kafanız rahat oluyor. Yanınızdaki tercümana güvenip sizin kurduğunuz cümleleri tam olarak çevirdiğini biliyorsunuz. Bu şekilde iş görüşmeleriniz de daha sağlıklı bir şekilde ilerliyor. Ayrıca her türlü resmi evrağıda burdan çevirtmeniz mümkün. Normalde resmi evrak çevirilerinde onay alınması gerekiyor lakin burda bütün sorumluluğu işletme üstleniyor. Yeminli müşavirleri ile en doğru şekilde çevirileri yapıp size sunuyorlar. Siz sadece çevirinin bitip elinize ulaşmasını bekliyorsunuz. Alanya Web Tasarım bu siteyi hazırlarken çok güzel düşünüp ülke bayraklarını sıralamış ve hangisine tıklarsanız yazılar o ilkenin alfabesine dönüşüyor bu da çok güzel bir özellik. Bir de Alanya Web Tasarım siteye müzik eklentisi koymuş. Site açıldığı anda sizi bir müzik karşılıyor ve rahatlamanızı sağlıyor.

Bu arada site web sitesi çevirileri de yapmakta. Bu ve bunun gibi bir çok özellikle rakiplerinden ayrılan şirket müşterilerine çok güzel ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Alanya Web Tasarım böyle kaliteli bir işletmenin sitesine bir de döviz kurunu gösteren tablo koymayı unutmamış. Site 10 dil seçeneğine sahip ve interaktif bir site.

TURKEY TRANSLATIONS AGENCY TURKEY TRANSLATIONS AGENCY (1)


2 thoughts about the post

  • Oximity
    16 Temmuz 2014 at 19:12

    Rhodes is incredibly close to Turkey. Translation… Inside this store are piles of suzani…


  • efe kerem sozeri
    2 Ağustos 2014 at 11:56

    Rally in Turkey. Translation: “Crimea is Turkish and will remain Turkish” Kırım Türktür, Türk kalacak.


Bir cevap yazın