loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Turgay Tuna Mimarlık ve Hizmetler

Mimari projeler tesislerin ve binaların yapımı için önemli olmaktadır. Özellikle farklı hizmetlere ve amaçlara yönelik yapılacak binalar için bu konuda fazlasıyla dikkat edilmesi gerekmektedir. Profesyonellik gerektiren bu konuda mimarlık şirketleri gereken hizmetleri vermektedir. Turgay Mimarlık da çevrimiçi ortamda bu konuda gereken tüm bilgileri vermektedir. Mimar Turgay Tuna’nın sahip olduğu büroya ait internet sitesi Alanya web tasarım hizmetleri ile profesyonel olarak hazırlanmıştır. Bu nedenle de alanın inceliğine ve önemine uygun bir tasarım uygulanmaktadır. Bu sayede sektöre uygun bir görüntü sağlanmakta ve ziyaretçiler için görüntü kirliliği yaşanmamaktadır. Ayrıca bu sayede hizmetlerin çerçevesi hakkında insanların bilincinde daha iyi bir algı oluşmaktadır. Site full interaktif olarak kurulmuştur. Ayrıca php ve jquery sistem beraber kullanılmaktadır.

Platform oldukça kullanışlı olmaktadır. Menüler ara yüz geçişleri ile kolaylıkla gezilebilmektedir. Bunlar üzerinden büro ile alakalı tüm bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Ayrıca daha önce gerçekleştirilen projeler ve sahip olunan referanslar da ulaşılabilir içimde verilmektedir. Bu durum inceleme yapanlar için kolaylık sağlamaktadır. Verilen hizmetler de yine geniş bir çerçevede anlatılmaktadır. Bunların arasında farklı konseptlere yönelik mimari projeler de yer almaktadır. Sitenin farklı içeriklere uygun olarak hazırlanması ile birlikte keyifli bir gezinti imkânı doğmaktadır. Fotoğraf albümü de bu konuda oldukça fazla yardımcı olmaktadır. Konuyla ilgilenen ziyaretçiler bu sayede sıkılmadan Mimar Turgay Tuna’nın projelerini ve hizmetlerini sıkılmadan izleyebilmektedir. Alanya web tasarım arka plan uygulamaları ile birlikte bu durumu desteklemektedir.

Site tüm yönleriyle kullanıcılarına ve yöneticilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Profesyonel yapısı ile birlikte de hizmetlerin geniş bir çerçeveye alınmasını da mümkün hale getirmektedir. Alanya web tasarım tarafından hazırlama aşamasında tüm ayrıntıların düşünülmesi nedeniyle de sorunlar yaşanmamaktadır.


Bir cevap yazın