loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Tuğra OSGB İle Çalışanlarınızı Ve Şirketinizi Koruyun

Günümüzde iş güvenliği devletinde üstünde titizlikle durduğu önemli bir konu. Tuğra OSGB işte bu konuda devreye girip iş güvenliği için fabrikaların ve işletmelerin müracatını bekliyor. Konusunda uzman ekibiyle size danışmanlık hizmetinin yanında alacağınız önlemlerde de yardımcı oluyor. Alanya Web Tasarım bu siteyi kurarken dikkat çekici bir şekilde hazırlamış. Çok açık ve net bir şekilde size kuruluşun amacını açıklamış. Devlet tarafından verilen bütün belgelere sahip olan kuruluş, işin doğru yapılması için gerekli olan revir, saha ve sabit hekimlik hizmeti de veriyor.

Bunun dışında risk analizide yapıyorlar. İş yerinize gelip analizler yapıp eksik olduğunuz konularda sizlere uyarıp, çözüm fırsatı sunuyorlar. Ayrıca çalışanlarınızın iş güvenliği ve konforu için size eğitimler veriyorlar. Alanya Web Tasarım hazırladığı sitede şirketin iş güvenliği için yardımcı olduğu iş yerlerini de siteden belirtmiş. Bu iş yerlerine bakarak da bu konunun ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Bu referanslar bölümünde irili ufaklı bir çok işletme mevcut.

2012 yılında İzmir’de kurulan şirket sizi ve çalışanlarınızı korumak için elinden geleni yapıyor ve yapmaya devam edecektir. Bir telefon uzağınızda olan şirketi büyük kazalar olmadan arayıp fikir sahibi olmak gerekiyor. Çünkü bu insanlar işlerini biliyorlar ve yapılması gereken ne varsa her türlü hizmeti sizlere sunuyorlar.

Alanya Web Tasarım siteyi full interaktif olarak php ve mysql olarak kodlamıştır ve müşteriler için en uygun şekilde hizmete sokmuştur. Sitede dil olarak sadece Türkçe vardır. Sitede bulunan iletişim bölümünden her türlü sorunuzu şirkete sorup burdan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca şirket kazandığı başarılarla medyanında dikkatini çekmiş gazetelerde yer almıştır. Şirket sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanmaktadır.


One thought about the post

  • Hüseyin Çetin
    5 Temmuz 2014 at 10:00

    Ali Ozan Mck Ali Güngör Süleyman Gençel Ali Rıza Koçer Barış Yarkadaş Hasan Hüseyin Türkeş Tuğra Osgb Yöresel…


Bir cevap yazın