loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Tufan Çiçekçilik ve Çevrimiçi Hizmetleri

Çiçekçilik ve tarım ülkemizde oldukça önemli olmaktadır. Birçok kişi hobi olarak bu konuları yürütmektedir. Ayrıca geçim kaynağı olarak da kullanılabilmektedir. Bu noktada bazı fidanlara ve çiçeklere ulaşım sorun olabilmektedir. Tufan Çiçekçilik bu konudaki sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Alanya web tasarım hizmetleri çerçevesinde kurulan site bu konuda talep edenlere oldukça fazla yardımcı olmaktadır. Site yönetim paneli ve php sistem ile hazırlanmıştır. Ayrıca interaktif bir yapıda bulunmaktadır. Firma hizmetlerini çevrimiçi ortama da bu sayede aktarmaktadır.

Site üzerinden istenen ürünlerin satın alınabilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca hepsine ait ayrıntılı bilgilere yer verilmektedir. Fotoğraflar tamamen firmaya ait olmaktadır. Bu nedenle de ürünlerle ilgili yer alan bilgiler güven verici olmaktadır. Peyzaj ürünlerine de burada yer verilmektedir. Bu sayede bu alanda olan talepler için de farklı bir noktadan çözüm bulunabilmektedir. Satın alım durumunda fatura gibi farklı talepler de belirtilebilmektedir. Alternatif ödeme sistemleri de sunulmaktadır. Böylelikle kişiler rahatlıkla yaşadıkları bölgelerde bulamadıkları bitkilere ulaşabilmektedir. Alanya web tasarım sitenin kullanışlılığına özen gösterdiğinden sitede kaybolmak gibi bir durum da yaşanmamaktadır. Ayrıca içerikte farklı pratik bilgiler de verilmektedir. Çiçekler ile ilgili olanlar için kurutma ayrıntılarına da ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede hobi olarak bu durumu yürüten kişiler ya da koleksiyonerliğe meraklı olanlar alternatif işe yarar bilgilere ulaşabilmektedir.

Firmaya nasıl ulaşılabileceğine e burada yer verilmektedir. Ara yüz de bilgisayar kullanıcıları için sorun yaratmayacak biçimde hazırlanmıştır. Ayrıca yönetim panelleri günümüzde içerik yöneticilerin işlerini kolaylaştırmakta, zaman kazandırmaktadır. Bu sitedeki sistem ile birlikte sıkıntı yaşamadan ve başkasına ihtiyaç duyulmadan gereken bilgiler girilebilmektedir. Alanya web tasarım yönetim panelleri konusunda da site sahiplerine yardımcı olmaktadır.


Bir cevap yazın