loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Sönmez Jewellery ve Hizmetleri

Kuyumculuk oldukça büyük bir sektör olmaktadır. Yatırım ya da takı amaçlı olarak birçok ürünün alışverişi bu sektör aracılığıyla yapılmaktadır. Günümüzde bu alanda hizmetler internet ortamına kaymakta ve birçok kurum tanıtımını, satışlarını bu yönde yapmaktadır. Sönmez Jewellery internet sitesini bu noktada duyulan ihtiyaç nedeniyle Alanya web tasarım firması aracılığıyla yaptırmıştır. Site full jquery sistem ile hazırlanmıştır. Ayrıca site sahipleri için büyük kolaylık sağlayan yönetim paneli burada da kullanılmaktadır. Bu sayede içeriklerin yerleştirilmesi ve galerilerin düzenlenmesi oldukça kolay olmaktadır. Bu durum yeni ürünlere yer verilmesi için de büyük avantajlar sağlamaktadır. Sitede galeri aracılığıyla ürünlerin fotoğrafları ve bilgileri de yer almaktadır. Bu durum hizmet almak isteyenler için de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle takı gibi bireysel kullanıma ait ürünlerin beğenilmesi, seçilmesi sektör için önemli olmaktadır.

İnternet sitesinin menüleri de oldukça açık biçimde yer almaktadır. Firmanın tarihçesi, hizmetleri ve amacı ile ilgili ayrıntılı bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Sistemin uyumluluğu nedeniyle de çalışması oldukça hızlı olmaktadır. Bu sayede tarayıcı kaynaklı yaşanan sorunların da bir ölçüde önüne geçilebilmektedir. Ayrıca farklı diller ile sitenin incelenebilmesi mümkün olmaktadır. Böylece bulunduğu bölgede yabancılara hizmet veren firmalar için de dil sorunu ortadan kalkmakta ve durumun kolaylığı Sönmez Jewellery sitesinde açıkça görülmektedir. Alanya web tasarım sitede bu tarz kolaylaştırıcı yazılım ve kodlama sistemlerini kullanarak kullanışlı bir platformu tüketicilere sunmaktadır.

Harita aracılığıyla da adres bilgisi daha açık hale gelmektedir. Bu durum kişiler için firma adresinin bulunabilme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Tüm bunlar ile birlikte tasarım renkleri de ürünlerin daha kolay ayırt edilebilmesini sağlamaktadır. Bu durum bilgisayar ekranına bakan kişiler için yoruculuğu da ortadan kaldırmaktadır. Alanya web tasarım sektöre yönelik ayrıntılara site hazırlanmasında yer verdiğinden sorunlar yaşanmamaktadır.


Bir cevap yazın