loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Sönmez Jewellery İle Kaliteli Aksesuarlar

Artık neredeyse her ürün sektörü, ürün tanıtımlarını internet üzerinden yapmaktadır. Bunun nedeni müşteriler artık interneti daha fazla kullanmaktadır. Tabi ki tercih edilen sitelerin kullanımı, anlaşılır olması çok önemlidir. Yani tasarım bir sitenin kaderini belirleyebilmektedir. Alanya web tasarım ile siteler kalitesini belli ediyor. Sönmez Jewelerry bunardan bir tanesidir.

Aksesuarlar özellikle bayanlar için oldukça önem taşımaktadır. Sürekli güzellikleri için çaba sarf eden bayanlar, hangi kıyafete hangi takıyı takacağı konusu üzerinde bile oldukça fazla düşünmektedir. Bu aksesuarların her biri farklı maddeden yapılmış olabilir. Ancak bunların hem görsel hem de ekonomik açısından daha değerli olan bir maddesi vardır. Oda altındır.

Bu kuruluş Alanya’da 1991 yılından beri hizmet vermekte, şimdi ise tüm kalitesiyle internet üzerinden ürünlerini müşteri ile buluşturmaktadır. Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış web sayfası interaktif ürün sergileme ve galeri sistemini barındırırken aynı zamanda php ve flash karışımı olmaktadır. Bu web sitesinin kullanımı da oldukça kolaydır. Sitenin en güzel yanı sadece Türkler için değil farklı ırklara da hitap eden 6 dil seçeneğinin olmasıdır. Başta Türkçe, İngilizce ve almanca olmak üzere 6 dil seçeneği ile müşterileri memnun etmeyi hedefleyen sitede, bayrak ikonlarını tıklayarak istediğiniz dilde siteyi inceleme imkânına sahipsiniz.

Alanya web tasarım sayesinde tasarlanmış olan sitede aradığınızı bulmak çok kolay. Sitede dil belirledikten sonra yapacağınız incelemelerde, seçeneklerin sizi istediğiniz sonuca ulaştıracağını göreceksiniz. Eğer altın bir bilezik istiyorsanız bu kategorideki ürünleri inceleyebilir, eğer inci bir kolye almak niyetindeyseniz bu kategorideki ürünleri gözlemleyebilirsiniz. Diğer seçeneği ile saat, piercing, hızma gibi diğer aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerin TSE damgalı olması sizler için bir güven kaynağı olabilir. Aynı zamanda müşterilerin memnuniyetini hedefleyen bu sitede, ziyaretçi defteri bulunmaktadır. Önerilerinizi, şikâyetlerinizi, yorumlarınızı buraya yazabilir, fikrinizi beyan edebilirsiniz.


One thought about the post

Bir cevap yazın