loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Resim Galerisi ile En Şık Fotoğrafların Sahibi Olun

Gelişen teknoloji beraberinde birçok şeyi getiriyor. Fotoğraf makineleri de bunlardan bir tanesidir. Tekne ile denizde gezerken ya da doğayı keşfe çıktığınız zaman gördüğünüz manzara karşısında diliniz tutulur ve hemen bu anı ölümsüzleştirmek istersiniz. İşte bu anda ise size fotoğraf makineleri yardımcı olacaktır. Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış olan Resim Galerisi sitesi ise sizde bu konuda yardımcı oluyor. Resim Galerisi sitesi sayesinde sizde onlarca farklı manzara resmine ulaşabilir ve bu resimleri klasörler halinde listeleyebilirsiniz. Ayrıca kendi resimlerinizi de bu siteye atarak saklayabilirsiniz.

Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış olan Resim Galerisi sitesi estetik ve oldukça da kullanışlı bir yapıya sahiptir. Kolay kullanımı sayesinde hiç uğraşmadan resimleri listeleyebiliyorsunuz. Ayrıca klasördeki resimleri de aynı şekilde listeleyebilirsiniz.

Alanya web tasarım tarafından tasarlanan site oldukça basit bir kullanım ara yüzüne sahiptir. Yapmak istediğiniz işlemleri sitede çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Üstelik kendi resimlerinizi bile anında listeleyebiliyorsunuz. Bunun için hedef klasör olarak resimlerinizin bulunduğu klasörü göstermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede klasör içinde bulunan tüm resimler listeler halinde karşınıza sıralanacak ve resimlerinize daha kolay göz atabileceksiniz. Ayrıca resimleri slayt halinde de izleyebileceksiniz.

Eğer sizde bilgisayarınızda ya da flash belleğinizde yer alan resimleri listelemek ve bu resimlere göz atmak istiyorsanız ancak resimleri tek tek bir araya getirmek sizin için zor oluyorsa o zaman sizde Resim Galerisi sitesini ziyaret etmelisiniz. Bu site sayesinde resimleriniz nerde olursa olsun sadece resimlerinizin bulunduğu konumu belirterek tüm resimlerin liste halinde karşınıza dizilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede sizde tüm resimlere göz atabilecek ve bu resimler arasından ihtiyacınız olanlarına bakabileceksiniz.


Bir cevap yazın