loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Özen Tıp Merkezi İle Sağlıklı Günler

İnsan hayatında en fazla önem verilmesi gereken konu sağlıktır. Sağlık olmadan hiç bir şey olmaz. Sağlık problemleri yaşandığında, sağlık kuruluşlarından yardım alınmaktadır. Birçok sağlık kuruluşu vardır. En güvenilir ve kaliteli olanı araştırılıp bulunmalıdır. Bunu araştırmak artık internet sayesinde çok daha kolaydır. Sağlık kuruluşları vermiş oldukları hizmetler ve sağladıkları imkânların belirtildiği internet sitelerine sahiptir. Bu siteler kaliteli oldukça kullanıcılar tarafından çok daha rahat kullanılabilmektedir. Alanya web tasarım tarafından hazırlanan Özen Tıp Merkezi’nin web sitesi de bunlardan bir tanesidir.

Sitede hastaların rahatlıkla kavrayabileceği detaylara yer verilmiştir. Tam profesyonel ve tam otomasyonlu çalışan bir hastane sitesidir. 2007’de kurulan bu sağlık kuruluşu, 2011 yılında bünyesinde yapmış olduğu yeniliklerle tekrardan hastaları ile buluşmuştur. 30 doktor ve 100 çalışanı ile geniş yelpazeli bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda ağır iş raporları, gemi adamı sağlık raporu ve amatör denizci ve sürücü sağlık raporları bu kurum tarafından verilebilmektedir. Hastane ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, sitede bulunan özen kurumsal kısmından ulaşabilirsiniz.

Alanya web tasarım ile hazırlanan bu web sitesinde hastanede bulunan hekimler ile ilgili bir sekmede bulunmaktadır. Hekimlerimiz sekmesinden tüm doktorların eğitim bilgilerini ve alanlarını öğrenebilirsiniz. Hastanede bulunan bölümler, tıbbi birimlerimiz seçeneğinde yer almaktadır. Acil servis, anestezi, cildiye gibi birçok alanda kaliteli ekipler hastalara hizmet vermektedir. Bu hastanede görev almak isteyen kişiler için de bir form mevcuttur. İnsan kaynakları kısmındaki iş başvuru formunu doldurarak kendinize bir gelecek oluşturmak için adım atabilirsiniz. Hastane ile ilgili birçok fotoğraf mevcuttur. Bunlara galeri kısmından ulaşabilirsiniz.

Alanya web tasarım tarafından hazırlanan bu sitede online randevu imkânınız mevcuttur. İstediğiniz birimde, uygun bir tarih için randevu alabilir, nöbetçi eczane bilgilerine bu siteden ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın