loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

NaBar BiLaDeR ile Eğlenceyi Keşfedin

İnternete giren bir kişi aradan belli bir süre geçtikten sonra yapacak bir şey bulamaz ve canı sıkılır. Eğer sizde internete girdiğinizde belli bir süre sonra sıkılıyorsanız ve eğlenmek için farklı şeyler arıyorsanız o zaman yapmanız gerekene Alanya web tasarım tarafından hazırlanan ve sadece Alanya’ya özgü olan NaBer BiLaDeR sitesine girmek olacaktır. Bir forum sitesi olan NaBer BiLaDeR sayesinde sizde saatlerce eğlenebilecek ve site kullanıcıları ile muhabbet edebileceksiniz.

NaBer BiLaDeR sitesi Alanya’ya özgü olan bir forum sitesidir. Bu forum sitesinde aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. Özellikle Alanya’ya özgü olan geyik muhabbetler sayesinde sizde eğlenebilirsiniz. Bunun içinse yapmanız gereken forum sitesine girmek ve üye olmak olacaktır. Bu sayede sizde saatlerce eğlenebileceksiniz.

NaBer BiLaDeR forum sitesinde onlarca farklı şey bulunuyor. Flash animasyonlar, fıkralar, ilginç bilgiler, Alanya ile ilgili bilgiler, yararlı bilgiler, dosya paylaşımları, eğlenceli videolar ve daha aklınıza gelebilecek onlarca şey Alanya web tasarım aracılığı ile hazırlanan sitede sizler için yer alıyor. Tüm bunlara üyelerin hepsi kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Ayrıca siteye üye olduğunuz zaman sizde paylaşımlarda bulunabiliyorsunuz. Özellikle hoşunuza giden videoları ve yazıları sizde forumda ilgili başlıklar altında site kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede site kullanıcılarının da eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sitede aynı zamanda kullanıcılar arasında oylama sistemi bulunmaktadır. Paylaştığınız yazılar ya da videolar diğer üyeler tarafından beğenildiği zaman sizde + puan alıyor ve tecrübenizi artırabiliyorsunuz. Aynı şekilde sizde diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu yazı ve videolara + puan verebiliyorsunuz. Sizde internette eğlenmek ve Alanya’ya öz bir forum sitesinde muhabbet etmek istiyorsanız Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış olan NaBer BiLaDeR sitesini ziyaret etmelisiniz.


Bir cevap yazın