loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Mor Dizayn ve Hizmet Farkları

Günümüzde alanların dekorasyonu ve dizaynı önemli olmaktadır. Evlerde, firmalarda ya da tesislerde bu konuda yapılan çalışmalar da büyük avantajlar sağlamaktadır. Yaşamın ya da hizmet alanının doğru biçimde yansıtılması için de duyulan ihtiyaç artmaktadır. Mor Dizayn bu konuda geniş bir alanda hizmetler vermektedir. Ayrıca Alanya web tasarım tarafından hazırlanan siteleri ile birlikte firmaya ulaşabilmek oldukça kolay olmaktadır. Parke, banyo mobilyası, akrilik gibi oldukça geniş bir alanda ürünler yer almaktadır. Bunların tamamına siteden ürünlerimiz bölümü aracılığı ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca galeriler ile birlikte aranılan mobilyanın ya da eşyanın görünümü, ayrıntıları öğrenilebilmektedir. Referanslarımız kısmından çalışmaların daha geniş çerçevede öğrenilebilmesi de mümkün olmaktadır. Ayrıca firmanın ayrıntılı bilgisi içeriklerde yer almakta ve hizmet almak isteyenler için adres, harita gibi detaylara yer erilmektedir. Bu durum tüketicilerin işini daha da kolaylaştırmaktadır.

Alanya web tasarım full interaktif bir sistem kullanarak siteyi hazırlamıştır. Ayrıca php ve javascript kullanılması ile birlikte farklı içerikler ve durumlar için de uyumlu ortam yaratılmaktadır. Bu nokta da içerik genişletme konusunda da kolaylık sağlanmaktadır. Yönetim paneli de site sahiplerine sunulmaktadır. Bu sayede içeriklerin istenildiği gibi eklenmesi ya a değiştirilmesi mümkün olmaktadır. Büyük bir avantaj ağlayan bu durum ürün ekleme çıkarma işlemleri için de pratiklik yaratmaktadır.

Tasarım dizayn ve dekorasyon alanına uygun olarak düzenlenmiştir. Site ziyaretçileri ürünlere ve bilgilere rahatlıkla ulaşabilmektedir. İçeriklerin İngilizce olarak incelenmesi de mümkün olmaktadır. Sade tasarım da kullanışlılığı artıran bir etken olarak ziyaretçileri beklemektedir. Alanya web tasarım çalışmalarında firmaya özel tasarımlara önem vermektedir. Bu durum hizmetlerin ulaştırılmasında Mor Dizayn firmasında olduğu gibi kolaylıklar yaratmaktadır. Ayrıca sitede geçirilen süre de yoruculuğun az olması ile birlikte yükselmektedir.


One thought about the post

  • Suave
    2 Ağustos 2014 at 11:55

    mor bi otobuse bindim sonunda. ic dizayn o kadar sacma ki sanki insanlar oturmasin ayakta dursun diye yapilmis…


Bir cevap yazın