loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Maylab Bio Medikal Hizmetleri

Bio medikal malzemelerinin temini günümüzde bu alanda çalışanlar için önemli bir durum olmaktadır. Maylab Bio Medikal bu alanda ülkemizde yetkili temsilci olarak hizmet vermektedir. Kan sayım ve elektrolit cihazları gibi gereksinimlerin ihtiyacı olan kurumlara sağlanması noktasında oldukça önemli bir noktada bulunan firma daha kolay ulaşılabilmek için tanıtımını internet ortamından da yapmaktadır. Buna yönelik tasarım Alanya web tasarım hizmetleri çerçevesinde hazırlanmıştır. İçeriklerin yerleştirilmesine uygun bir sitem ile birlikte herkes için kolaylık sağlanmaktadır. Site full interaktif jquery sistem barındırmaktadır. Ayrıca html 5 ile tasarlanmıştır. Yönetim paneli kullanılması da içerik yönetimi için oldukça büyük bir avantaj olmaktadır. Yönetim panelleri site ve firma sahiplerinin içeriklerde yaşadıkları sıkıntıları en aza indirmektedir. Bunların kolay kullanımı da kişilerin kendi sitelerini yönetebilmesine yönelik imkânlar tanımaktadır.

Temini yapılan cihazların site üzerinden incelenebilmesi de mümkün olmaktadır. Pdf dosyaları olarak katalog ve ayrıntılı bilgilere yer verilmektedir. Kan sayımı yapılması için kullanılan cihazlar da burada yerini almaktadır. Bu sayede laboratuvarlar için de bunlara ulaşım konusunda avantajlar yaratılmaktadır. İçeriklerde alanda ihtiyaç duyulabilecek diğer konulara da yer verilmektedir. Teknik servis de bunlar arasında yerini almaktadır. Cihazlar ile ilgili yaşanacak sorunlar ile ilgili ne yapılabileceği ve hizmet kapsamları da bu sayede öğrenilebilmektedir. Ayrıca kullanıcıların pratik bir inceleme yapabilmesi için tasarımda sadeliğe önem verilmiştir. Alanya web tasarım bu noktada oldukça özen gösterdiğinden içeriklere rahatlıkla ulaşılabilmekte ve büyük boyutlarda da sayfa, içerik açılma sorunları yaşanmamaktadır.

İletişim bilgilerinin verilmesinin yanı sıra site üzerinden de gerekli formun doldurulması, bilgi talep edilmesi mümkün olmaktadır. Böylelikle hizmet alım ihtiyacı olanlar tüm fırsatlar ile birlikte sorun yaşamadan firmaya ulaşabilmektedir. Alanya web tasarım medikal sektörüne uygun hazırladığı tasarım ile birlikte bu konuda büyük bir rahatlık sağlamaktadır.


Bir cevap yazın