loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Lions Bar İle Müzik Ziyafeti

İnternet hayatımızda fazlasıyla önem taşımaktadır. Günümüzde internet üzerinden alışveriş yapılabilmekte, bilinmeyen bir konu birçok konu araştırılabilmekte, oyun oynanabilmekte ve Chat yapılabilmektedir. Tüm bu eylemler farklı yaş gruplarına hitap etmekte, yani internet genel olarak çoğu yaş grubu tarafından kullanılabilmektedir. Çoğu markanın, çoğu işletmenin, çoğu şirketin artık bir web sitesi vardır. Kullanıcılar bu sayede bu kurumlar hakkında daha fazla bilgi edinebilmekte ve ona göre fiile dönüştürebilmektedir. Tüm bu web sitelerini tasarlayan kuruluşlar vardır. Alanya web tasarım da bunların en başarılılarından bir tanesidir. Tasarlamış oldukları web siteleri ile kalitesini ortaya koymaktadır.

Gece hayatı insanlar için önemli bir faktördür. İnsanlar gece hayatında alkol alırlar, eğlenir ve müzik dinlerler. Dans ederek stres atarlar. Bu eğlence mekânları arasında barlar önemli bir yer tutar. Barlarda kişiler birçok içki tercih etme şansına sahiptir. Hatta bazı barların özel içkileri vardır. Kişiler burada alkol alıp, farklı bir ortamda vakit geçirmenin tadını çıkarırlar. Artık barlar da internet üzerinden müşterileri ile buluşabilmektedir. Bu sitelerde genellikle içkilerin tanıtımları yapılabilmektedir. Bir yandan müzik dinlerken bir yandan da site incelenebilmekte ve fikir edinilebilmektedir.

Alanya web tasarım tarafından tasarlanmış Lions Bar, internet üzerinden müşterileri ile buluşan bir bardır. Site pgp ve flash karışımıdır. Aynı zamanda interaktif mp3 playera ve interaktif bir galeriye sahiptir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler mp3 player sekmesinden istediği türde müziği seçebilir ve müzik dinleyebilirler. Farklı kişilerle tanışmak ve konuşmak isteyen kişiler Chat sekmesini tıklayarak, yeni yüzlere ulaşabilir, burada vakit geçirebilirler. Aynı zamanda işletme hakkında fikir edinmek isteyen kişiler about us kısmına tıklayarak bilgilere ulaşabilirler. Sitenin dili İngilizcedir. Alanya web tasarım tarafından hazırlanan bu sitede istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.


Bir cevap yazın