loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Lamosae Hotel Alanya İle Keyifli Bir Tatil

Lamosae Hotel Alanya, isminden de anlaşılacağı üzere Alanya’da hizmet vermektedir. 3 yıldızlı bir hotel olarak görünse de sizlere daha fazlasını sunmaktadır. Hotel alışveriş merkezi ve eğlence yerlerine 200 mt. , Antalya Havalimanına 125 km. , Gazipaşa Havalimanına ise 45 km. uzaklıktadır. Gayet merkezi bir konumda bulunan hotel ailenizle birlikte size güzel bir tatil geçirme imkanı sunuyor. Yarım pansiyon hizmeti sunan hotel de sabah ve akşam yemekleri ücretli. İki tane havuzu bulunan hotelde havuz kenarlarında şemsiye ve şezlonglar bunlunmaktadır. Bunlardan istediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

Ayrıca hotel denize 30 mt. uzaklıktadır ve kendine ait plajı bulunmaktadır. Burda gün boyu güneşlenip denizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Alanya Web Tasarım tarafından güzel bir şekilde hazırlanmış olan site hem hotel ile ilgili bilgiler sunarken hem de Alanya’nın tarihi güzelliklerini size anlatmaktadır. Bu listeye bakarak Alanya’nın doğal güzelliklerini gezebilir, farklı bir zevki yaşayabilirsiniz.

Hotele girdiğiniz gibi sizi güler yüzlü çalışanlar karşılıyor. Ardından odalarınıza geçtiğinizde odaların temiz ve ferah olduğunu görüyorsunuz. Her odada klima ve televizyon bulunmaktadır. Sınırsız internet bağlantısı olması da işlerinizi rahatlıkla odanızdan halletmenizi sağlıyor. Banyolarda duşa kabin ve 24 saat sıcak su var. Bir de otelin içinde restaurant, oda servisi ve cafe bulunmakta

Alanya Web Tasarım tarafından hazırlanan sitede bir de ziyaretçi defteri mevcut. Burdan hotele gelen müşterilerin olumlu olumsuz yorumlarını okuyabilirsiniz. İsterseniz sizde yorum yazabilirsiniz. Ayrıca sitede hotele gelmeden fikir sahibi olmanız için bir çok fotoğraf da var. Burdan hoteli inceleyebilir daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. Zaten fotoğraflara baktığınızda hotel sizi kendine çekecek. Ayrıca Alanya Web Tasarım siteyi full javascript html5 olarak kodlamışdır.


Bir cevap yazın