loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Korkmaz Yapı İnşaat ve Projeleri

İnşaat projelerinde özellikle son dönemde büyük bir artış yaşanmaktadır. Bunun en önemli nedeni yeni konutlara ve tesislere ihtiyaç duyulmasıdır. Birçok kişi ide alacağı hizmet ve ev konusunda karar verememektedir. Korkmaz Yapı bu konuda bilgilendirmeleri internet sitesi üzerinden yapmaktadır. Bu sayede projeler ve hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alınabilmektedir. Siteleri Alanya web tasarım farkıyla hazırlanmıştır. Php tabanlı olarak hazırlanan bir sistem kullanılmaktadır.

İçeriklerin daha kolay izlenebilmesi için kullanışlı olmasına önem verilmiştir. Ayrıca inşaat sektörüne uygun olan bir tasarım seçildiğinden sektöre uyumluluk konusunda bir sorun yaşanmamaktadır. Site içerisinde firmanın biten ve devam eden projeleri yer almaktadır. Bu sayede konu hakkında araştırma yapanlar için de yeterli bilgi ortamı sağlanmaktadır. Firmanın prensiplerini tasarım ile birlikte sitede görmek mümkün olmaktadır. Ayrıca projelerin resmileri ile birlikte de satın alı yapmak isteyen kişiler için farklı bir alternatif sunulmaktadır. Hizmet almak isteyeler için ayrıntılı iletişim ve adres bilgileri de verilmektedir. Tasarımda kullanılan sistemler aracılığıyla bu bilgilere ulaşmak da zorluk taşımaktadır. Çünkü platformun kalitesi kadar kullanan kişilerin ulaşabilmesi ve sorun yaşaması da önemli bir durumdur. Karmaşık olması durumunda istenilen bilgilere ulaşılamayacak ve bu durum hizmet verenlerin zararına olacaktır. Alanya web tasarım taleplere göre bu konuda gerekenleri yapmaktadır.

Korkmaz Yapı İnşaat’a ait internet sitesi pratikliği ile de önemli bir avantaj sunmaktadır. Firma farkını burada da ifade etmektedir. Ayrıca inşaat alanın kendine özgü özelliklerini görebilmek mümkün olmaktadır. Menü sayısının az olması ancak içeriklerin yeterli olması da görüntü olarak büyük bir avantaj sunmaktadır. Bu sayede site sadece işlevine yönelik olarak hizmet vermektedir. Alanya web tasarım tasarımı firmaya özgü yaptığından bu farklar kolaylıkla ortaya çıkabilmektedir.


One thought about the post

  • Erdal Korkmaz
    2 Ağustos 2014 at 11:52

    Daha 78 yaşında düşlerinde yün hırka, öptüğün seccade yaşayacak anısına, Yapı Kulübü korkmaz Darülaceze yıkılmaz.


Bir cevap yazın