loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Jolcia & Adams Tour İle Eğlenceli Turlar

Yoğun bir iş temposundan şikâyetçi olan insanlar, farklı yerlere gitmek ve güzel vakit geçirmek isterler. Bu bazen yurt dışı tatilleri, bazense yurt içi tatilleri olabilir. Artık tatilde nereye gideceğinizi uzun süre düşünmenize gerek yok. İnternetin gelişmesiyle artık tatil planlarınıza karar verebileceğiniz siteler var. Sizler bu web sitelerinden gideceğiniz yerler hakkında bilgi alabilir, fiyat konusunda fikir edinebilirsiniz. Tabii ki sizin için web sitelerin kullanışlı olabilmesi de çok önemlidir. Alanya web tasarım ile kolaylıkla kullanabileceğiniz, kaliteli siteler sizleri bekliyor.

Jolcia&Adams Tour da Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış bir web sitesidir. Site full php&jquery tam profesyonel yönetim panellidir. Sitenin güzel yanı üç tane dil ara yüzünün olmasıdır. Bunlar Polonya, İngiltere ve Rusya dilleridir. İstediğiniz dil için, sitenin sol üst köşesinde bulunan bayrak ikonlarına tıklamalısınız. Sitede tours sekmesine tıklayarak düzenlenen turlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tercihler arasında Kapadokya, Pamukkale, Anamur gibi Türkiye’nin cennet köşelerinden turlar derlenmiştir. Sizler hem fiyatlarını önemseyerek, hem de görmek istediğiniz yerlere göre kendinize bir seçenek seçebilirsiniz. Fazlasıyla uygun fiyatlı turlarla karşılaşacaksınız. Bunlara katılarak ekonominizi sarsmadan keyifli vakitlere imza atabilirsiniz. Price list kısmına tıklayarak turların detaylı fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz tura karar verdikten sonra reservation kısmına tıklayarak, rezervasyonunuzu yapmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle hangi turu seçtiğinizi belirtmeniz gerekiyor. Daha sonra hangi tarihler arası katılmak istediğinizi işaretlemelisiniz.

Alanya web tasarım tarafından hazırlanan bu sitede gallery kısmına tıklayarak tüm turlar hakkında detaylı görüntülere ulaşabilirsiniz. Göreceğiniz fotoğraflarla ne kadar eğlenceli ve güzel mekânlarda vakit geçireceğinizi anlayacaksınız. Aklınıza takılan birçok soru olabilir. Bununda bir çözümü var. Sitenin sağ üst köşesinde bulunan telefon numarasından faydalanarak, yetkili kişilerle görüşebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


Bir cevap yazın