loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

İstanbul Aydın İle Üniversite Hayatı

İstanbul Aydın, İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri için hazırlanmış eğlenceli bir paylaşım portalıdır. Burda öğrencilerin keyifli vakit geçirmeleri amaçlanmıştır. Bunun dışında öğrenciler burda hocalarla ilgili konuşmalar yapmakta, üst dönemler alt dönemlerdekileri dersleri ve hocaları anlatmaktadır. Ders notları paylaşıp faydalı olan öğrenciler de burada bulunmaktadır. Sadece bu portalda takılmayıp burdan güzel planlarda yapılmaktadır. Burda konular açılıp, gün ve aktiviteler belirlenmektedir. Buna göre de öğrenciler buluşmakta güzel zamanlar geçirmektedir. Bu siteye de can veren Alanya Web Tasarım güzel bir iş çıkarmıştır.

Alanya Web Tasarım bu siteyi arkadaşlık ilişkileri, müzik, resim paylaşımını düşünerek tasarlamıştır. Burdan çok yakın arkadaş olup, birbirini seven insanlar olmuştur. Forum için ayrı etkinlikler için ayrı bölümler oluşturulmuştur. Bu sayede öğrenciler etkinlikleri gözden kaçırmadan ordan takip edebiliyorlar. Bu şekilde de sosyal etkinlikler ile öğrencilere kaynaşma imkanı sunuyor. Öğrenciler derslerin yoruculuğunu, stresini bu şekilde etkinliklerde atıyorlar.

Üniversite İstanbul’da bulunan özel bir üniversite. Bu üniversiteye tam burslu ve yarı burslu girme imkanınızda var. Kaliteli öğretim üyelerine sahip üniversitenin labaratuarlarında da her türlü teçhizat mevcuttur. Öğrencilerinin en iyi şekilde eğitim öğretim hayatını sürdürmelerini amaçlayan üniversite hiç birşeyden kaçınmamış. Amaçları en iyi hizmeti öğrencilerine sunmak. Bunların dışında güzel bir kampüse sahip olan üniversite, kaliteli kafeleriyle dikkat çekiyor. Alanya Web Tasarım işte böyle bir üniversitenin öğrencileri için portal hazırlamıştır.

Öğrencilerin hayatı sadece derslerden oluşmamakta ve bu tür sitelere ihtiyaç duymaktadırlar. İstanbul Aydın’da bu konuda şanslı olan öğrenciler arasında. Kafalarını dağıtmak için bulunmaz nimet olan site, gecenin ilerleyen saatlerine kadar keyifli sohbetlere ev sahipliği yapıyor. Bu kadar kaliteli bir site diğer üniversite öğrencilerini imrendirecek nitelikte.


One thought about the post

Bir cevap yazın