loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Gözde Hotel İle Rahatınızı Yaşayın

İstanbul Fatih’de bulunan Gözde Hotel daha girişinden sizi kendine bağlıyor. İçeri girdiğiniz anda güzel ve sıcak bir ortam sizleri bekliyor. Çalışanları işini bilen sıcak kanlı insanlar. Resepsiyona gidip giriş işlemlerinizi hallettiğiniz de eviniz gibi hissedeceğiniz odanıza çıkabilirsiniz. Odaları temiz ve bakımlı bulacaksınız. Çarşaflar yeni müşteriler için hazırlanmış ve yatağın tam karşısında bir lcd ekran televizyon bulunmaktadır. Banyoda saç kurutma makinesi, sabun ve şampuanlar mevcut. Banyoda bir de büyük bir duşa kabin var. Burda günün yorgunluğunu atıp güzel bir duş alabilirsiniz. Herşey sizin rahatınız düşünülerek hazırlanmış. Her türlü konfor ayaklarınız altına serilmiş. Böyle güzel bir hotelin web tasarımını ise Alanya Web Tasarım yapmış.

Odalar geniş ve ferah. Tek ve çift kişilik bir çok odası bulunmakta. İsterseniz çift kişilik odalara tekli yatak koydurtabiliyorsunuz yada arkadaş ortamınızla falan gidiyorsanız üç tane tekli yatağı aynı odaya koydurtabiliyorsunuz.Arkadaşlarınızdan ayrılmadan keyifli bir gece yaşıyorsunuz. Bunların dışında 24 saat oda servisleri var. Ayrıca internet bağlantısı, kasa, restaurantta hotel bünyesinde bulunmaktadır. Bu kadar özelliğe sahip bir hotelin tasarımını yapmış olmak Alanya Web Tasarım içinde büyük bir mutluluktur.

Sabah güzel bir güne uyandıktan sonra ardından gelen güzel bir kahvaltı olmalıdır. İşte bu hotel size böyle güzel bir kahvaltı sunuyor. Hotel açık büfe kahvaltısıyla müşterilerini mest ediyor. Her türlü peynir, reçel çeşiti sıcak ve soğuklarıyla herşey kahvaltıda mevcut. Sizin sadece odanızdan çıkıp bu bölüme gelmeniz gerekiyor. Sonrası zaten eşsiz bir kahvaltı. Bu arada odalarda minibar da var. Buradaki alkolleri de gecenizi güzelleştirmek için kullanabilirsiniz, tabi ki bu alkoller ayrıca ücretlendiriliyor.

Alanya Web Tasarım sitesi flash ve php özellikleri taşıyan siteyi hazırlayarak bu güzel otele yakışır bir iş yapmış.


Bir cevap yazın