loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Gozde Hotel İle Güvenli Konaklama

İstanbul’da çok fazla otel var ama hangisinin iyi hangisinin kötü olduğunu bilemiyorsunuz. Her müşteri gittikten sonra çarşaflar değişiyor mu, bir sorun olduğunda hemen çözüyorlar mı gibi bir çok soru takılıyor kafanıza. İşte bu sorulardan kurtulmak için güvenilir olduğunu  bildiğiniz bir kaç alternatifiniz olmak zorunda. Bunlardan biri Gözde Hotel. Bu hotel size her konuda güven veriyor. Sadece çalışanlarının yüzüne baktığınızda bile bu işletmeyi tercih ettiğiniz için mut oluyorsunuz. Sizi ufak resepsiyonun ardından büyük odalar karşılıyor. 24 saat size hizmet sunuyorlar, gece canınız ne isterse yada odayla ilgili bir sıkıntı için direk arayabiliyorsunuz. Size en kısa sürede yardımcı oluyorlar yada isteğinizi gerçekleştiriyorlar. Bu hotelinde web tasarımını yapıp daha çok tanınmasını sağlayan Alanya Web Tasarım siteyi çok işlevsel bir hale getirmiş.

Bunun dışında banyolarıda çok ferah ve geniş. Banyoda bir duşa kabin mevcut ve burda rahat rahat banyo sefası sürebilirsiniz. Her oda da küçük bir lcd televizyon var yatağın karşısında, yataklar da temiz ve rahat. Adeta bulutlarda uyuyormuşsunuz hissi veriyor sizlere. Bir de ücretsiz Wi-Fi’ları var. Odanızda yatarak internette takılabilir, burdan keyfinize bakabilir, işlerinizi halledebilirsiniz.

Konum olarak Aksaray Tramvay İstasyonuna 100 mt. , Laleli Camii’ne 300mt. Ve Atatürk Havaalanı’na 15 km. mesafededir. Konum olarakda çok iyi bir yerde olan hotel İstanbul’u ayaklarınız altına seriyor. Alanya Web Tasarım böyle başarılı bir hotelin internet sitesini yaptığı için çok mutluyken müşteriler de bu iş birliğinden çok memnun.

İstanbul’da her hotele güvenilmez lakin güvenilir bir hotel bulduğunuzda da onu bırakmayacaksınız. Alanya Web Tasarım bu oteli ön plana çıkararak İstanbul’da konaklayacak insanlara çok güzel bir iyilik yapmış.


Bir cevap yazın