loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

FoxBeat.com ile Kendi Müziklerinizi Oluşturun

Müzikten hoşlanan biriyseniz ve kendi müziklerinizi yapmayı seviyorsanız o zaman sizde Alanya web tasarım tarafından dizayn edilen FoxBeat.com sitesini ziyaret etmelisiniz. FoxBeat.com sitesi sayesinde artık sizde kendi müziklerinizi yapacaksınız. Bunun için yapmanız gereken siteye girmek olacaktır.

Alanya web tasarım tarafından tasarlanmış olan site soldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Bu sayede sizde zorlanmadan site içerisinde istediklerinizi yapabilecek ve oluşturduğunuz müzikleri kaydedebileceksiniz. Bu sayede de kendi müzik listenizi oluşturabilecek ve bu müzikleri de özel günlerde ya da canınız sıkıldığı zaman çalarak eğlenebileceksiniz.

FocBeat.com sitesinin sundukları sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. FoxBeat.com sitesinde onlarca farklı müzik bulunuyor ve bu müzikleri tüm site kullanıcıları kullanabiliyor. Özellikle kendi müziklerinizi değil de farklı müzikleri kullanarak bir şeyler yapmak istiyorsanız sitede bulunan müzikler size bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca site içerisinde bulunan müzikler düzenli olarak güncellendiği içinde sürekli olarak farklı müzikler üzerinde oynama yapacaksınız.

Alanya web tasarım tarafından dizayn edilen siteye kendi bilgisayarınızdaki müzikleri de yükleme şansınız var. Siteye bilgisayarınızdan müzik yüklemek içinse ilk olarak müziğin bulunduğu konumu belirtmeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise bu müzikler üzerinden oynama yapabilirsiniz.

FoxBeat.com kullanıcılarına oldukça geniş bir kullanım sunuyor. Özellikle sitenin özellikleri sayesinde müzikler üzerinden istediğiniz oynamaları yapabiliyorsunuz. İsterseniz müzikleri kesebilir isterseniz müziklere ek müzikler ekleyerek farklı ve sıra dışı mixler ortaya çıkartabilirsiniz. Oluşturduğunuz mixleri de yine bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Sizde içinizdeki DJ’yi keşfetmek ve farklı müzikler oluşturmak istiyorsanız yapmanız gereken FoxBeat.com sitesine girmek olacaktır. Bu sayede sizde kendi özgün müziklerinizi oluşturabilecek ve sıkıldığınız anlarda da bu müzikleri dinleyerek eğlenebileceksiniz. Tüm bunlar için yapmanız gerekense FoxBeat.com sitesine girmek olacaktır.


Bir cevap yazın