loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Efkare Mermer İle Evleriniz Neşelensin

Alanya’da bulunan Efkare Mermer granit, mermer ve doğal taş üzerine yoğunlaşmış. Bu tarz taşları evlerde ve ofislerde uygulayarak sizlere şık bir görünüm sunuyor. Alanya Web Tasarım hazırladığı sitede ürünlere tıkladığımızda karşımıza bir çok ürün çıkıyor. Mesela mermere tıkladığımızda bir çok farklı tarzda ve renkde mermer karşımıza çıkıyor. Siz evinize yada ofisinize göre bunlardan hoşuna gideni seçiyorsunuz. Eğer diyorsanız ben bu konularda zevksizim o zaman firma gelip sizin evinizin yada ofisinizin iç tasarımını yapıyor. Evi güzel taşlarla ve uyumlu ürünlerle süsleyerek daha yaşanılabilir bir yer haline getiriyorlar. Bunun dışında diğer ürünlere tıkladığınızda yine her renginin ve modelinin olduğunu göreceksiniz.

Alanya Web Tasarım şirketi anlatabilecek herşeyi siteye koymuş. Site zaman şirketin güvenli olduğu hissini sizlere veriyor. Ayrıca sitenin alt tarafında adresi ve telefonu olan şirketten isterseniz telefon açarken isterseniz direk yüz yüze bilgi alabilir yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Bu şirket eviniz, bahçenize, ofisinize ayrı bir hava katıyor. Sizi mutlu ederken, evinizi de gelin gibi süslüyor. Kaliteli taşlarıyla ortama neşe katıyor.

Site Alanya Web Tasarım tarafından php ve mysql ile kodlanmıştır. Sitede 3 dil mevcuttur. Bu diller İngilizce, Almanca ve Türkçe’dir. Bu güzel siteden yola çıkarak şirket hakkında bilgi edinebilirsiniz. İletişim bölümden siteye mail atabilir, sistemleri ve fiyatlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Zamanlarının çoğunu evde geçiren kadınlar evlerine daha çok önem veriyorlar. Evde hiç birşey eksik olmasın, evin her tarafı güzel ve bakımlı olsun istiyorlar. İşte burda devreye bu şirket giriyor ve sizi bu dertten kurtarıyor. Evinize girip evinizi baştan yaratıyor ve size öyle teslim ediyor, sizde sadece evin keyfiini yaşıyorsunuz.


Bir cevap yazın