loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Dogrulus.com İle Aydınlanın

İnternetin gelişmesi ile kişiler bilgilerini web siteleri üzerinden tazeleyebilmekte, bilgisine bilgi katabilmektedir. Kişiler ilgi alanlarına göre, istedikleri sitelere girerek aradıklarını bulabilmektedir. Özellikle İslam inancındakiler, merak ettikleri şeyleri ya televizyon programlarındaki dini programlardan, ya kitaplardan öğrenmekteydiler. Ancak şimdi internet üzerinden birçok İslami bilgi içeren sitelerden, merak edilen sorulara yanıt bulunabilmektedir. Özellikle birçok konuya değinen siteler kullanıcılar tarafından çok daha fazla ilgi görmektedir.

Dogrulus.com bunlardan bir tanesidir. Alanya web tasarım desteği ile kurulmuş olan site full php’dir. Aynı zamanda flash ile süslenmiştir. Siteye girdiğinizde ilginizi çekecek bir şey ile mutlaka karşılaşırsınız. Öncelikle ayet-i kerime, hadis-i şerif ve sözün özü köşesiyle, her gün farklı bir şey öğrenebilirsiniz. İslam inancına sahipseniz kuran-ı kerim hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitenin edebi kimliği de göz ardı edilemeyecek kadar ilgi çekmektedir. Eğer edebiyata ilginiz var ise sitede bulunan kategorilere bir göz atmalısınız. Şiirlere karşı beslemiş olduğunuz sevgiyi bu sitede arttırabilirsiniz. Şiir kategorisindeki şairler sekmesinden istediğiniz şairi seçebilir ve onun şiirlerini okuyabilirsiniz. Nesir de ilgi çekici bir diğer konudur. Sitede nesir kategorisi üzerine fazlasıyla durulduğu görülmektedir. Alanya web tasarım ile hazırlanmış olan bu sitede, nesir dalı altında birçok konuya değinilmektedir. Tarihe ilgisi olan kişiler tarih kategorisini seçerek, hem İslam tarihi hem de diğer tarihi konular hakkında birçok yararlı bilgiye ulaşabilirler. Ayrıca dünyadan birçok haberi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ülkedeki siyaset ile yakından ilgiliyseniz, siyasi gelişmeleri, önemli olayları da bu site üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir sitenin kolay bir şekilde kullanılabilmesi, sitenin iyi tasarlanması ile doğru orantılıdır. Alanya web tasarım ile hazırlanmış bu sitede, istenilen bilginin kolaylıkla bulunabildiği, kategorilerin detaylı olması görülmektedir. Sizde bu sitede merak ettiğiniz konuları öğrenebilirsiniz.


Bir cevap yazın