loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Cenaze Alanya İle İşlemlerinizi Kolaylaştırın

Her canlı doğar, büyür ve ölür. İnsanların doğumlarında birçok işlem yaptırıldığı gibi, ölümlerinde de birçok işlem yaptırılır. Cenaze işlemleri için daha önceleri çok fazla koşuşturmak gerekirken, şimdi internetin gelişmesiyle tüm işlemler web siteleri aracılığıyla öğrenilerek kolayca halledilebiliyor. Tabi ki bu web sitelerinin herkes tarafından anlaşılabilir olması önemli yer taşıyor. Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış olan Cenaze Alanya cenaze işlemlerini kolaylaştırmak için sizlerle buluşuyor.

2010 yılında Alanya’da kurulan bu hizmet, cenaze ile ilgili tüm işlemler için sizleri bilgilendirebilecek bir site ile hizmetlerini duyurmuştur. Öncelikle ekonomi ve güven anlamında, cenaze işlemlerini yaptıracağınız hizmeti araştırmak isteyebilirsiniz. Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış olan bu sitede hakkımızda sekmesini tıklayarak bu hizmet hakkında fazlasıyla bilgi sahibi olabilirsiniz. Hangi işlemleri gerçekleştirdiği konusunu merak ediyorsanız hizmetlerimiz sekmesini tıklayarak fikir edinebilirsiniz. Eğer görsel manada fikir sahibi olmak istiyorsanız sitede bulunan resimler kısmından bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dil seçeneğiyle, kaliteli bir site olma özelliğini taşıyan bu platformda istediğiniz dili seçerek incelemeler yapabilirsiniz.

Bir bebeğin doğumunda kimlik çıkartma gibi birçok işlem yaptırılır. Bir kişi öldüğünde de yine aynı şekilde birçok işlem yaptırılmak zorundadır. Özelikle başına daha önce bir ölüm gelmeyen kişiler bu konularda hiçbir fikir sahibi değildirler. Öncelikle bir ölünün gömülebilmesi için gömme izni alınmalıdır. Bu belge ile farklı bir kuruma başvurulduktan sonra en müsait mezar yeri belirlenir ve kişinin buraya gömülmesi talep edilir. Tabii ki bu işlemler yapılırken ölüm nedeni çok büyük önem taşır. Ölüm nedenine göre farklı kurumlarla görüşülmesi gerektiği için, bu konular hakkında fikir sahibi olmak gerekir. İşte tüm bu işlemler için Alanya web tasarım tarafından hazırlanmış olan bu sitede sizleri aydınlatacak bu hizmetin telefon numarasını bulabilir, yardım isteyebilirsiniz.


2 thoughts about the post

  • Hilmi Karagöz
    9 Temmuz 2014 at 09:52

    Eşgilik düğün salonuna veya cenaze yerlerine Alanya Belediyesi’nce kurulan çadırlar,içerisine çadır yok gibi su ve soğuk alıyor.


  • Hasan CAN
    16 Temmuz 2014 at 19:09

    MHP’nin Alanya Bld Bşk aday adayı Adem Murat Yücel düğün taziye cenaze kaçırmıyor Allah yardımcısı olsun.


Bir cevap yazın