loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Azak Pansiyon İle Şirin Bir Tatil

Kişiler tatil yapmak isterler ancak düşünmeleri gereken birçok şey vardır. Örneğin, kalacak yer gibi… Hem kaliteli hem de uygun bir yer bulmak isterler. Aynı zamanda güvenli de olmasını talep ederler. Bunu araştırmaları gerekir, özellikle de daha önce hiç gitmedikleri bir yer ise… İnternetin gelişmesi ile artık araştırma yapmak çok kolay bir hale gelmiştir. Çeşitli web siteleri aracılığıyla istenilen türde kalacak yerler bulabilirsiniz. Üstelik hiç yorulmadan! Bu web sitelerinin kullanışlı olmasıyla beraber araştırmalarınızı çok daha kolay yapacaksınız. Alanya web tasarım sayesinde hazırlanmış sitelerin kalite farkı ortadadır.

Azak pansiyon, Alanya web tasarım tarafından hazırlanan web sitesi ile müşterilerine güzel bir imkân sağlamıştır. Site full jquery bir sistem içerir. Özel yazılıma sahip olan bu site tamamen profesyonel bir yönetim panelinden oluşturulmuştur. Pansiyon Alanya’nın Okurcalar beldesinde yer almaktadır. Alanya’nın mükemmel havası ile tatilin tadını çıkarabileceğiniz bir yer olan pansiyonun odaları denizi görmektedir. Aynı zamanda çevresindeki Antalya’nın o muhteşem meyve ağaçları, bir yanınızın mavi bir yanınızın ise yeşil olmasını sağlamaktadır. Sadece kendinizi değil, ailenizi de düşünüyorsanız, tam size göre olan bu pansiyon Akdeniz lezzetleriyle sizleri buluşturmaktadır. Bir yandan yeşil ve mavinin zevkine varacakken diğer yandan da Akdeniz mutfak lezzetlerini tatma fırsatını yakalayacaksınız. Pansiyon çevredeki mükemmel sahillere de oldukça yakındır. İncekum plajına 2 km, Karaburun plajına 3 km, Alanya’ya 30 km olmasıyla sizlere seçenekler sunmaktadır. 1-4 kişilik odalarıyla istenilen rahatlığa kavuşabilirsiniz. Pansiyonda bulunan havuzlar ile de denize gitmek istemediğiniz zaman suyun tadını çıkarabileceksiniz.

Alanya web tasarım katkılarıyla hazırlanan pansiyonun sitesinde çevrimiçi rezervasyon imkânı da mevcuttur. Kalacağınız tarihi, kaç kişilik odada kalmak istediğinizi belirterek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için sitede bulunan telefon numaralarını arayabilirsiniz.


Bir cevap yazın