loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Ateş Constructions İle Denizaşırı Villalara

Ateş Constructions, proje işini çok ayrı bir seviyeye taşıyan inşaat şirketidir. İnşaatlarını denizaşırı ülkelerde yapan bu firma yaptıkları güzel villa projeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Alanya Web Tasarım hazırladığı sitede firma referanslarını fotoğraflarla beraber güzelleştirmiş ve ortaya çarpıcı tasarımlar çıkmış. Bu firma ile iletişime geçip böyle güzel bir villaya sahip olabilirsiniz. İsterseniz orda yaşayabilir isterseniz de tatil yeri olarak kullanabilirsiniz. Villalar size her türlü konforu sunuyor ve ailenizle keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. Yaptığı yapacaklarının teminatı olan şirket yaptığı projelerin yanında yapacaklarını da sitede sunmuş.

Öncelikle Alanya Web Tasarım tarafından hazırlanan sitede de belirtildiği gibi firma ile iletişim kurmak istediğiniz ilk olarak sizi satış danışmanları karşılıyor. Burdan detaylı bilgiler alıp, her villanın fiyatını öğrenebilirsiniz. Villanın her türlü özelliğini öğrenip size ve ailenize en uygun villayı bulabilirsiniz. Her villada büyük bahçeleer ve havuz bulunmakta. Bahçesinde istediğiniz kadar keyif yapabilir, sabahtan akşama kadar evinize girmeden burda eğlenebilirsiniz.

Firma için hazırlanan site 4 dilden oluşmaktadır. Sitede kullanılan diller Almanca, Türkçe, İngilizce ve Rusca dilleridir. Sistemin veri tabanı php ve mysql olup jquery ile siteye renk katılmıştır. Site zaten sade ve anlaşılır bir yapıdadır. Alanya Web Tasarım hazırladığı site de Alanya’nın tarihçesine de el atmış durumda. Alanya’nın gidilip görülmesi gereken yerlerini tek çatı altında toplayan site gelecek turistlere de büyük kolaylık sağlamıştır.

Bu firmanın en büyük özelliklerinden biri de satış sonrası verdikleri destekleridir. Sigorta, sağlık hizmeti, banka hesapları gibi konularda size yardımcı olmaktadır. Ayrıca evle ilgili bir sıkıntı olduğunda yada bir sorun çıktığında hemen size yardımcı olmaktadırlar. Bu site rakipleri dışında müşteriler gözünde çok farklı bir yere sahiptir.


Bir cevap yazın