loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Aktaş Hotel İle Tatilin Keyfini Çıkarın

Antalya Alanya’da bulunan Aktaş Hotel ev konforunu sizlere sunuyor. Alanya Web Tasarım yaptığı site ile de bunların açık bir şekilde sizlere gösteriyor. Hotel, merkeze 3 km. havaalanına ise 125 km. uzaklıktadır. Gayet iyi bir konuma sahip olan hotel denize sıfırdır. Sadece aradan bir yol geçmekte o sorunuda alt geçit ile halletmişler. Buda müşteriye verdikleri değeri ve hizmeti göstermektedir.

Hotelde 2 tip oda var. Biri aile tipi diğeri standart oda sistemi. Aile odalarında odaları birbirinden ayıran ara kapılar var. Bu da odaya fonksiyonel bir özellik katıyor. Odalarda sabit olarak televizyon, klima, balkon, duş, seramik zemin bulunmaktadır. Bunlar müşterilere rahat ve keyifli bir ortam sunuyor. Özel plajı, şezlongu ve şemsiyesi bulunan hotelde gün boyu deniz kenarında güneşin ve denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunların dışında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, havuzbar, minder su kaydırağı size ve ailenize müthiş bir tatil geçirme imkanı sağlıyor. Bir çok aktiviteye katılarak hiç sıkılmadan çok güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Ayrıca diğer aktiviteler olarak dart, masa tenisi, plaj futbolu ve animasyon bulunmakta. Bu otelde sizin eğlenmeniz için herşey var. Bu kadar aktiviteden biri kesinlikle size hitap edecektir. Her şey dahil sistemini benimseyen hotel sizi sabahtan akşama kadar  boş bırakmamak için elinden geleni yapıyor. Bütün öğünleri açık büfe olarak size sunan hotel kendi zevkinize göre yemeklerinizi seçmenizi istiyor. Bu ve bunun gibi bir çok özellik sitelerinde ki fotoğraflarında gözükmektedir. Sitenin tasarımını yapan Alanya Web Tasarım interaktif galeri tasarımıyla siteye hareket kazandırmış.

Site php ve flash ortak çalışması ile Alanya Web Tasarım tarafından yapılmış. Çok başarılıda bir iş çıkarmışlar.


Bir cevap yazın