loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
?>
img

Akdeniz Teknik ve Çevrimiçi Ulaşılabilirlik

Akdeniz Teknik uzun yıllardır denizcilik alanında hizmet vermektedir. Liman rıhtım inşaatı, deniz iskelesi, deniz deşarj, çelik yapı gibi farklı alanlarda hizmet vermektedir. Firmanın hizmetlerinden faydalanabilmek ve firmaya ulaşabilmek ise sanıldığından kolay olmaktadır. İnternet siteleri ile birlikte tüm bunlar hakkında ilgi edinilebilmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyanlar için ulaşılabilirlik gibi bir sorun ortadan kalkmaktadır. Akdeniz Teknik internet sitesi Alanya web tasarım hizmetleri ile birlikte full yönetilebilir ve php tabanlı olarak hazırlanmıştır. Bu durum öncecilikle site sahiplerine kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca ziyaretçiler için de oldukça kullanışlı bir durum ortaya çıkarmaktadır.

Tasarım denizcilik sektörünün ayrıntılarına uygun olarak hazırlanmıştır. Firmaya özgü bu sistem ile birlikte hedef kitleye hitap etmek de kolaylaşmaktadır. Ayrıca renkler ve ara yüz de bu çerçevede tasarlanmıştır. Katalogların yer alması ile birlikte hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi edinilmesi de mümkün olmaktadır. Bu sayede uzun yollar kat etmeye gerek kalmadan hizmet çerçevesi öğrenilebilmektedir. İstenin sistemi de bu yönde içeriklerin yerleştirilmesine uygun olmaktadır. Ayrıca uygulamaların fotoğraflarına da yer verilmektedir. Yüz yüze iletişimi kurmak isteyen kişiler için adres detaylarına görülebilir bir menüde verilmektedir. Alanya web tasarım sitenin dizaynını hizmet alanına yönelik hazırlayarak daha sonra yapılabilecek içerik eklemeleri için de uygun ortam sağlamıştır. Böylelikle sektörün gerekliliklerine uygun bir internet sitesi ile Akdeniz Teknik müşterilerine ulaşmaktadır.

Sitede referanslar bölümü de geniş bir yer tutmaktadır. Sahiller ve tesislerde yapılan denizcilik uygulamalarının görülebilmesi de bu sayede mümkün hale getirilmiştir. Tesisler de hizmet alım durumlarında bu araştırmalar ile birlikte farklı bir bakış açısı elde edebilmektedir. Alanya web tasarım tarafından birçok ince ayrıntı düşünülerek hazırlanan site firmanın görünürlüğünü de fazlasıyla artırmış durumdadır.


One thought about the post

Bir cevap yazın