loader
Ahmet Gürkan ALAN -- 0507 666 65 30 -
img

Akça Ekmek Fırını İle Sıcak Ve Taze Ekmekler

Alanya’da bulunan Akça Ekmek Fırını yıllardır bu ilçenin lezzetli ekmek ihtiyacını karşılıyor. İnsanlara % 100 doğal ekmekler sunan fırın bu konuda müşterilerinde takdirini toplamış durumda. Bir çok ekmek çeşiti ile müşterilerine hizmet veren işletme her türlü lezzeti sizlere sunuyor. Alanya Web Tasarım sade ve şık bir şekilde bu güzel fırının sitesini hazırlamış. Siteye girince fırın ile ilgili bilgi almak ve çeşitlerini görmek mümkün. Ekmekler resimleriyle birlikte sitede sıralanmış durumda. Yanlarındada ekmeğin içinde bulunan tahıllar yazmaktadır.

Türk milleti olarak ekmeği çok seviyoruz ve sabah kahvaltılarında akşam yemeklerinde soframızdan eksik olmuyor. 4 kişilik bir aile günde en az 3 yada 4 ekmek tüketiyor. Ekmek insanımız için bu kadar önemli bir noktadayken kaliteli ekmeği aramak da hiç yabancılık çekilecek bir konu değil. İşte bu fırın müşterilerinin ayağını bu konuda alıştırmış ve insanlar evlerine giderken buraya uğramadan geçmiyorlar. Taze ve sıcak ekmeklerini burdan alıp öyle evlerinin yolunu tutuyorlar. Alanya Web Tasarım zaten bu ekmekleri siteye eklemiş durumda.

Bu fırın Alanya’da bir çok yerede ekmek yapıp satmakta. Büyük fabrikalar, işletmeler ve kurumlar ekmeklerini bu fırından almaktadır. Bu fırının Alanya’da hatırı sayılır bir yere sahip olması su götürmez bir gerçek. Küçüğünden büyüğüne kadar buranın ekmeklerini beğeniyor ve tüketiyor. Ekmek çeşitleri olarak odun ekmeği, mayasız ekmek, çavdar ekmeği, kepek ekmeği, tam buğday ekmeği, tam tahıllı ekmek,köy ekmeği ve mısır ekmeği bulunmaktadır.

Alanya Web Tasarım sizin için bir iletişim alanıda oluşturmuş. Burdan isterseniz fırına yazı yazabilir, görüşlerinizi işletme ile paylaşabilirsiniz. İletişim bölümüne yazdığınız iyi yada kötü eleştirilerinizle firmanın kalitesini dahada arttırmasını sağlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın